Kviečiame! Dizaino mąstysenos (Design Thinking) metodas: kaip kurti inovacijas

Grįžti

Kviečiame! Dizaino mąstysenos (Design Thinking) metodas: kaip kurti inovacijas

18
2019 11

     

 

 

Šių mokymų metu dalyviai mokysis nustatyti kliento poreikius ir generuoti idėjas. Susipažins su idėjų atrankos ir prototipų kūrimo technikomis. Įgis žinių apie komandos formavimą ir savo komandos narius bei inovacijų projektų eigos etapus. Dalyviai mokysis praktinių kūrybiškumo ugdymo įrankių panaudojimo. Dalyviai susipažins su dizaino mąstysenos metodu (design thinking) ir jo etapais bei pagrindiniais praktiniais įrankiais, kaip identifikuoti kliento poreikius ir kurti jiems naujus sprendimus ar produktus.

Mokymai ypatingai pravers projektų vadovams, grupių vadovams, padalinių vadovams, atsakingiems už naujų produktų ar paslaugų kūrimą.

Apie lektorę: 
Dr. Ieva Adomaitytė-Subačienė - sertifikuota projektų vadovė (IMPA C), Lietuvos projektų vadybos asociacijos narė, Valdymo inovacijų agentūros steigėja ir direktorė. Lektorė turi daugiau kaip 15 metų projektų valdymo patirtį, yra dirbusi su infrastruktūros plėtros projektais, tarptautiniais mokymų, tyrimų, verslo plėtros ir socialinių inovacijų projektais. Mokymus veda daugiau kaip 18 metų. Mokymuose taiko interaktyvius mokymo metodus, dizaino mąstymo metodologiją bei „žaidybinimą“. Lektorė stažavosi Vokietijoje, Italijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Japonijoje, turi didelę tarptautinių projektų valdymo patirtį. Su bendraautoriais yra parengusi Projektų valdymo metodinę priemonę praktikams.

2019 m. gruodžio 10 d., 8:30-16:30, Kaunas, HOF Hotel (Maironio g. 21A)

Kaina: 129 Eur

Daugiau informacijos ir registracija: el. p. info@teg.lt, tel.  8 684 04 170

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!