Lietuvoje rengiamas jau trečiasis studentų projektų valdymo čempionatas

Grįžti

Lietuvoje rengiamas jau trečiasis studentų projektų valdymo čempionatas

09
2015 02

 

Jau trečią kartą vyks „Projektų valdymo čempionatas“, kurį organizuoja tarptautinės projektų valdymo organizacijos skyrius Lietuvoje – IPMA (International Project Management Association) Young Crew Lietuva. Renginys šiais metais vėl sujudins studentus, kurie domisi projektų valdymu ar mąsto apie projekto vadovo karjerą. Čempionate dalyvaus Lietuvos aukštųjų mokyklų komandos, kiekvienoje iš jų bus nuo trijų iki keturių studentų, kurios varžysis dėl patekimo į finalą. Pirmajame etape komandos nuotoliniu būdu galės išbandyti savo teorines žinias, atsakydamos į 100-tą klausimų per 100-tą minučių. Į antrąjį etapą pateks 12 daugiausiai balų surinkusių komandų, kurios turės galimybę išnagrinėti realų projektą ir atlikti užduotis.

2015 m. kovo 28 d. finale, kuris susilaukia darbdavių ir LPVA narių dėmesio, iš šešių pirmuose etapuose geriausiai pasirodžiusių studentų komandų bus išrinkti metų nugalėtojai.

 

Visos komandos varžysis dėl būsimai sėkmingai projektų vadovo karjerai įtakos turinčių prizų, turės galimybė praktikoje pritaikyti projektų valdymo žinias, būti pastebėti būsimų darbdavių, užmegzti naujas pažintis ir sudalyvauti smagiame baigiamajame vakarėlyje.

Komandų registracija vykdoma iki 2015 m. vasario 21 d. Daugiau informacijos rasite čia.  

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!