Rinkodara šiuolaikinėje organizacijoje

Grįžti

Rinkodara šiuolaikinėje organizacijoje

23
2019 05

Seminaro metu bus pristatyta rinkodaros svarba šiuolaikinei organizacijai. Lektorė, pasitelkdama teoriją, praktinius pavyzdžius bei užduotis, supažindins su psichologiniais vartotojų elgsenos veiksniais, rinkodaros strategijomis, organizacijos įvaizdžio sąvoka ir ženklodara. Dalyviai įgis rinkodaros socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook, Instagram, LinkedIn, žinių. Seminaro metu lektorė supažindins ir su šiuo metu vis labiau populiarėjančiu asmeninio prekės ženklo (angl. personal brand) sąvoka ir papasakos, kodėl verta investuoti savo laiką ir jėgas į asmeninio prekės ženklo kūrimą, kaip jį sustiprinti, kokias turinio kūrimo taktikas pasirinkti ir kaip tinkamai savo įmonę atstovauti socialiniuose tinkluose.

Apie lektorę:

Dominyka Venciūtė - socialinių mokslų daktarė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytoja ir Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė, Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus skyriaus valdybos narė, sertifikuota marketingo vadovė bei asmeninės ženklodaros ir rinkodaros konsultacijų projekto „Persona Cognita“ įkūrėja.

Prieš keletą metų pradėjusi domėtis asmenine ženklodara, šiandien konsultuoja rinkodaros klausimais bei padeda vystyti asmeninį prekės ženklą įvairių sričių profesionalams.

Kaina: 150 EUR

 

Daugiau informacijos ir registracija: el. p. info@teg.lt, tel.  8 684 04 170

 

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!