Tarpinstitucinės partnerystės mokymai savivaldybių suaugusiųjų švietimo srities atstovams

Grįžti

Tarpinstitucinės partnerystės mokymai savivaldybių suaugusiųjų švietimo srities atstovams

09
2015 09

 2015 m. rugsėjo-spalio mėn. Ugdymo plėtotės centras bendradarbiaujant su UAB „Training Expert Group“ kviečia į 8 akad. val. tarpinstitucinės partnerystės mokymus savivaldybių suaugusiųjų švietimo srities atstovams dešimtyje Lietuvos miestų: Alytuje, Marijampolėje, Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Telšiuose, Tauragėje, Utenoje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

   Ypatingai raginame atvykti projekto „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiesiems asmenims bendrąsias kompetencijas (II etapas)“ veiklose nedalyvavusius asmenis. Maloniai kviečiame registruotis adresu http://goo.gl/forms/rzsWyDgEIt.

    Užsiregistravus pakankamai dalyvių, registracija bus nutraukta. Iškilus klausimams dėl mokymų, prašome kreiptis į Deimantę Guobytę, el. paštu info@teg.lt arba tel. 8 684 04 170.
     
     Papildoma informacija:
Oficialus kvietimas į mokymus.
Preliminari mokymų programa.
   
    Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos socialinio fondo lėšomis remiamą projektą „Suaugusiųjų švietimo sistemos plėtra suteikiant besimokantiems asmenims bendrąsias kompetencijas (II etapas)“.

   Tai pat dalyviams siūlome užsiregistruoti suaugusiųjų mokymosi informacinėje sistemoje (SMIS) adresu www.smis.lt. Interaktyvioje nuotolinio mokymosi sistemoje galima mokytis ir gilinti savo žinias 9 bendrųjų kompetencijų srityse: Gimtoji ir valstybinė kalba, Užsienio kalba, Pilietinis ir politinis raštingumas, Teisinis raštingumas, Kompiuterinis ir skaitmeninis raštingumas, Verslumas, Tarpasmeninė ir tarpkultūrinė komunikacija, Sveikatingumas ir Meninė saviraiška.
SMIS naudotojo instrukcija.
 

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!