VINIUJE VYKO DIDŽIAUSIA ŠALYJE PROJEKTŲ VALDYMO KONFERENCIJA „PM SPRING“

Grįžti

VINIUJE VYKO DIDŽIAUSIA ŠALYJE PROJEKTŲ VALDYMO KONFERENCIJA „PM SPRING“

26
2015 05

Renginyje dalyvavo daugiau per 200 dalyvių iš privataus ir viešojo sektoriaus, įskaitant valstybės, savivaldos įstaigų, universitetų, bei bankų, paslaugų centrų, telekomunikacijų IT ir kitų įmonių darbuotojus. Konferencijos metu patirtimi dalinosi daugiau nei 10 užsienio šalių ir Lietuvos projektų valdymo profesionalų, tokių kaip Tom Taylor, Daniel Collado-Ruiz ir kt. Taip pat buvo organizuojamos aukščiausio lygio dirbtuvės / simuliacijos ir praktinių problemų sprendimo sesijos įvairiais projektų valdymo klausimais, į kuriuos atsakymus padėjo surasti konferencijos pranešėjai. Programoje nagrinėtos naujausios projektų valdymo tendencijos, lyderystės ir kitų socialinių gebėjimų naudos. Panelinėje diskusijoje dalyvavo Lietuvos, Jungtinės Karalystės ir Portugalijos asociacijų prezidentai.

Pasak, Lietuvos projektų vadybos asociacijos direktoriaus, tarybos nario Aurimo Pautieniaus-Želvio, projektų valdymas yra universaliausias vadybos organizavimo modelis pasaulyje, naudojamas visuose ūkio sektoriuose. Šiandien kuriant inovatyvius produktus ir paslaugas projektų sėkmė vis labiau siejama su asmenų ir organizacijų gebėjimais užtikrinant klientų poreikių ir patirties valdymą, išlaikant projektų tarptautinės komandos motyvaciją, investicijų naudą.

Anot LPVA direktoriaus, IPMA gebėjimų modelio išskirtinumas akcentas personalo perspektyvai, socialiniams (efektyvios elgsenos) projektų valdymo gebėjimams, atvirų inovacijų organizacijoms. Tais tikslais vedama IPMA organizuoja specialias gebėjimų tobulinimo programas ir projektus jauniems projektų vadovams, aukštųjų mokyklų studentams, kurie ypač jautrūs ir gabūs technologinėms, socialinėms bei kūrybinėms naujovėmis ir nuo kurių talentų priklauso žinioms imli darbo rinka.

„Tikimės, kad PM SPRING konferencija ateityje taps tradicija, padės įtraukti nacionalinio ir tarptautinio lygmens projektų valdymo profesionalus ir jaunuosius komandų narius, ekspertus tobulinti strateginius organizacijų Lietuvoje gebėjimus ir keisti projektų vadybos kultūrą“, teigia jis.

Grįžti

Mūsų Požiūris į klientus:

. . . dėmesingas, operatyvus, iniciatyvus, lankstus, betarpiškas . . .

2014 © UAB „Training Expert Group“ - Ir Jūs jau žinote!